החלפת מסתורי כביסה​

כל סוגי המסתורים בכל גובה ובכל זוית

מסתורי כביסה – מסדרים לכם את הבניין

עבודה בייצור מסתורי כביסה הינה עבודה המתבצעת בשיתוף עם מסגרייה כך ש"תופרים" לכם את המידות של המתקן בהתאמה אישית מלאה בהתאם למידות הבניין!
בתמונה הנ"ל רואים אותנו (אי שם על הגג) מושכים ומעלים את מסתורי הכביסה שהכנו מבעוד מועד..
אנשים רבים מבקשים להחליף את מסתורי הכביסה, אם כיוון שהם ניזוקו וכבר ממזמן אינם מגנים כראוי על הכביסה מפני גשם, אם כיוון שהם אינם אסתטיים ואינם הולמים את חזית הבניין ואם כיוון שיש בהם חורים אשר מאפשרים לאנשים מהרחוב להציץ על הביגוד האישי אשר תלוי בחוץ. בכל אופן מהרגע שמתקבלת ההחלטה להחליף את המסתור הקיים, יש לעשות שני דברים, האחד הוא להבין מהם הדגשים האישיים לגבי המסתור החדש, ושנית לבחור חברה מקצועית שיודעת להעניק שירות מעין זה – שרות החלפת מסתורי כביסה.


התמחות מוכחת

יש להכיר בכך שלעיתים על בעל הדירה יהיה לשלם על השירות מכספו, אך לעיתים ההוצאה תהיה על חשבון וועד הבית, כי מדובר ברכוש משותף. כיצד ניתן לדעת? יש לבחון האם המסתור נחשב לחלק מהדירה. בכל אופן מהרגע שמבינים מי אחראי על כך ומקבלים החלטה להחליף את הקיים, מוטב להכיר את חברת "קבוצת חי מבראשית". מדובר בחברה שמובילה בכל הנוגע לשיפוצים בגובה, ואם יותר נדייק, נציין שקבוצת חי מבראשית" מתמחה גם באיטום ושיקום בטונים גם בעיבוי וחיזוק עמודים, שיפוץ וגם בחידוש מבנים והוספת מרפסות, כאשר שלל עבודות משלימות הם חלק בתי נפרד מפעילות החברה.

בטיחות ואחריות

לצד ההתמחות של החברה בשירותים הנ"ל, ראוי גם לציין שהחברה מחזיקה בכל הביטוחים הנחוצים, עומד לרשותה צוות מקצועי בעל הסמכה לבצע עבודות גובה שמצריכות עבודות סנפלינג, היא תמיד שמה את בטיחות הדיירים בראש סדר עדיפויות, היא לעולם אינה מתפשרת על איכות החומרים והיא תמיד מציעה ללקוחותיה דעת מומחים ממהנדסים מקצועיים בעלי ניסיון רב.

ייעוץ מקצועי

לסיכום נציין שאם אתם מבקשים שירותי החלפת מסתורי כביסה ובאותה נשימה אתם גם מבקשים ליהנות מייעוץ מקצועי, ציוד מתקדם וחומרים עמידים שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום, ועל הדרך גם לשקול מגוון טיפולים משלימים וחשובים – אם עבור עמידות המבנה ואם עבור שיפוץ הנראות החיצונית, על מנת לחיות בנכס ששווה הרבה יותר. פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום!

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302