הצהרת נגישות

הסדרי נגישות חברת חי מבראשית
חברת חי מבראשית נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות
להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשרד הממוקם ברחוב הרצל 2 יבנה 
1. טלפון ראשי: 054-3098302
או במייל: [email protected]
2. ניתן להיכנס למשרדים עם חיית שרות.
3. ניתן להיכנס למשרד עם כיסא גלגלים רוחב דלת כניסה למשרדים 100 ס"מ.
4. חניות נכים – קיימת.
5. חניה נכים לרכב גבוה – קיימת. 
6. דרכי גישה לבניין – ללא מכשולים – נגיש .
7. מעברים רחבים – מוסדרים.
9. שילוט הכוונה – יש.

נגישות אתר האינטרנט 

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המותאם לשימוש על ידי אנשים עם מוגבלות, לרבות עיוורים, כבדי ראייה, כבדי שמיעה, אנשים עם מוגבלות פיזית או קוגניטיבית, וכן אנשים מבוגרים. אתר נגיש מאפשר לאנשים אלו לגלוש באתר באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט, כ-20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט. תכני אינטרנט נגישים יותר עשויים לשפר את חווית הגלישה עבור אנשים אלו.

חברת חי מבראשית בנייה מאמינה בשוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי עבור כל האוכלוסייה. החברה פועלת למען הנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות, על מנת לאפשר להם להשתמש באתר באותה רמה של נוחות ויעילות ככל הגולשים.

החברה משתמשת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כדי להנגיש את אתר האינטרנט שלה.

החברה פועלת באופן שוטף לשיפור הנגשת אתר האינטרנט שלה. החברה מקדמת את הנושא של נגישות אתרים בכלל, ומעודדת את כלל האתרים בישראל להפוך לנגישים.

מידע על נגישות האתר 
• אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
• התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי.
• הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום של חברת גוגל.
• האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
• מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.
• לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
• מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכזת נגישות בקקל ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.
• מסירת מידע בפורמט נגיש – החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות 
יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות 
• שם: אלעד מאיר חי טויטו
• טלפון : 054-3098302
• דוא”ל : [email protected]

חברת חי מבראשית בנייה מאמינה בשוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי עבור כל האוכלוסייה. החברה פועלת למען הנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות, על מנת לאפשר להם להשתמש באתר באותה רמה של נוחות ויעילות ככל הגולשים.

החברה משתמשת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כדי להנגיש את אתר האינטרנט שלה. בין היתר, החברה משתמשת בתוכנה המאפשרת לאנשים עיוורים כבדי ראייה לקרוא את התוכן באתר באמצעות קורא מסך. החברה גם משתמשת בתוכנה המאפשרת לאנשים כבדי שמיעה לצפות בסרטונים באתר עם כתוביות.

החברה פועלת באופן שוטף לשיפור הנגשת אתר האינטרנט שלה. החברה מקדמת את הנושא של נגישות אתרים בכלל, ומעודדת את כלל האתרים בישראל להפוך לנגישים.פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 10.10.23

צריכים עזרה?
054-3098302