שיפוץ בניינים

שיפוץ בניינים

מומחים בשיפוץ בניין משותף, הסרת צו מבנה מסוכן, שיקום מבנים מסוכנים, חיזוק מבנים, ליווי הנדסי צמוד. טייח מחוץ למבנה, עבודה בסנפלינג. שיפוץ בניינים חיצוני.

איטום מבנים וקירות חיצוניים

איטום מבנים יש לבצע כאשר מתגלים ליקויים באיטום הקיים. בגמר תהליך הבנייה כל מבנה צריך לקבל אישור על כך שהוא כשיר למגורים מכל הבחינות – לרבות תחום האיטום. למרות זאת, יכולים להיות כשלים בעבודת האיטום המקורית עצמה או להיווצר ליקווים עם השנים, ובמקרים כאלה חשוב מאוד לבצע איטום נוסף, לטובת עמידותו של המבנה בפני גשמים כמו גם חדירה של קור ושל חום לנכסי הדיירים.
האיטום עצמו מתבצע באחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • השלמת רובה קיימת
  • יישום רובה חדשה
  • יישום מסטיק פוליאוריטני (סיקה נקניק)
  • התזת סילר

דרך האיטום נבחרת על פי מצב המבנה ועל פי הצרכים בשטח. במידת הצורך ניתן לבצע איטום גגות באמצעות זפת או יריעות ביטומניות, ולהבטיח איטום מלא של המבנה בפני גשמים.

את עבודות האיטום ניתן לבצע ביחד עם עבודות שיקום בטונים או בנפרד – על פי הצורך.

חידוש בניין בפתח תקווה

 

חידוש ושיפוץ בניינים זה אנחנו

"קבוצת חי מבראשית" היא חברה המתמחה בשיפוץ מבנים מתחילת הפרויקט ועד סופו. החברה מספקת שירות מקצועי ואמין ללקוחות שלה, ומאמינה בצמיחה של העסק דרך חשיבה חדשנית וזמינות לכל הצרכים וההזמנות של הלקוחות. "קבוצת חי מבראשית" מבצעת כל סוג של שיפוץ, משיפוץ דירות, בתים יוקרתיים ועד לשיפוץ מבנים ציבוריים כמו בתי חולים ובתי ספר. החברה עוסקת בכל תחום השיפוץ, כך שהלקוחות יכולים לקבל את כל השירותים שצריכים במקום אחד, תחת ניהול מלא של החברה.

ההתמחות של החברה כוללת חשיבה חדשנית ופתרונות מתאימים ללקוחות, החל מהעיצוב ועד לבנייה של המבנה עצמו. כל השיפוצים נעשים עם חומרי בנייה איכותיים ובמיטב התקן, כך שהלקוחות יכולים להיות בטוחים בתוצאה הסופית.

למה דווקא אנחנו

ליווי מקצועי

ברשות החברה כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע עבודות שיפוץ מקיפות בצורה יסודית

שירות אישי

אנו מאמינים בגישה אישית, אנושית עם מתן אוזן קשבת לטיפול בכל בעיה בשטח

תיעוד מקרוב

כל שלב בביצוע מפוקח ומתועד כך שניתן להתאים את התכנון לביצוע קרוב עד כמה שניתן

מחירים תחרותיים

הצעות המחיר שלנו הן מאוד תחרותיות ביחס למתחרים, אנו מקפידים על כך

חיזוק עמודים

עבודות איטום ושיקום בטון

בטון סדוק במבנה עלול לגרום לחוסר יציבות של חלקיו – מצב שאם אינו מטופל עלול להביא לקריסת חלקי מבנה ומהווה סכנת חיים. במצב כזה חשוב מאוד לבצע עבודות שיקום בטון מקצועיות, לטובת תיקון וחיזוק הבטון הקיים איטום הקירות החיצוניים והשבת היציבות למבנה כולו. במסגרת תהליך שיקום בטונים כדאי מאוד לבצע גם עבודות איטום שונות ובעיקר עבודות איטום גגות – על מנת להבטיח שהמבנה יהיה חסין לחלוטין מפני חדירת מי גשמים.

דוגמאות לצו מבנה מסוכן

טעימה מהשטח

שיפוץ ושיקום מעטפת חיתונית

בסרטון הבאה תוכלו ללמוד את שלבי ביצוע של שיקום הבניין

לפני שיפוץ ואחרי...

כאן הקסם מתחיל, צפו בסרטון שיקום מבנה מההתחלה ועד הסוף

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

צריכים עזרה?
054-3098302