ציפוי סילר​

הגנה מירבית על בטון, אבן ושיש

ציפוי סילר

חברת שיפוצים איכותית שמבקשת להשאיר את לקוחותיה כמה שיותר מרוצים, אינה רק תסתפק בעבודה אשר נצמדת ללוח הזמנים ושהתוצאה שלה נראית נהדר, אלא חברת שיפוצים איכותית גם תוודא שהתוצאה תחזיק מעמד עוד עשר שנים קדימה, שהתוצאה תמזער כמה שיותר נזקים אפשריים ושהתוצאה תכיל את החומרים הטובים ביותר, ולו על מנת שהלקוח יזכה בתוצאה שתשמור על אותה רמה גבוהה גם עוד כמה שנים טובות קדימה. אי לכך טוב להכיר את חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ", וזאת כי בין היתר החברה  מקפידה לעשות שימוש בציפויי סילר.


ציפוי בסילר

הגנה מרבית

מה זה ציפוי סילר ומדוע הם כה חשובים עבור הבטחת איכות התוצאה? ובכן ציפוי בסילר מיועד על מנת להגן על מגוון שכבות חיצוניות – כגון אבנים משתלבות, בטון, אריחי חמרא, אבנים טבעיות, בריקים וכדומה. על איזו הגנה מדובר? ובכן ציפויי סילר עוזר לדחות כתמים, עוזר למנוע מראש סדקים, מגן מפני לחות וכדומה. אי לכך טוב לדעת שכאשר פונים אל חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ" היא מעצמה מעלה את איכות גובה העבודה. גם אם הלקוח אינו מודע לכלל ההשלכות, וזאת מתוך הרצון לבצע עוד עבודה על הצד הטוב ביותר ולהגדיל את מעגל הלקוחות המרוצים.

הבטחה לאיכות

לאור כל זאת אם גם אתם מבקשים לשפץ את חזית המבנה, אם גם אתם מבקשים לחזק ואף לשקם מגוון עבודת קיימות, אם גם אתם מבקשים לבצע עבודת גובה פנימית או חיצונית ואם גם אתם מבקשים מראש לדעת שכלל החומרים הינם איכותיים ומובילים – הרי שגם אתם מוזמנים ליהנות משירותי ציפויי בסילר מחברתנו.

תוצאה מרשימה ואיכותית

בין אם מבקשים להגן על בטון חשוף, בטון חיצוני, בריקים, בטון מחולק צבעוני, או על קירות בטון – הרי שטוב לדעת שחברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ" כבר תדע להתאים את הסילר המתאים ביותר עבור כל נישה, חברתנו תדע לחשוב קדימה עבורכם הלקוחות ולהבטיח שהתוצאה אינה רק תהיה מרשימה, אלא גם איכותית לאורך זמן. מה עוד ניתן לדעת? שחברתנו תקדים לשיפוץ ולשירות הרצוי ייעוץ של מהנדס, תבטיח את בטיחות העובדים והדיירים ותקפיד על איכות גבוהה לצד שביעות רצון מלאה.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302