ציפוי אבן ​

שיפור הבידוד, האסתטיקה והחוזק של המבנה

ציפוי אבן

כיום ניתן ליהנות ממגוון ציפויי אבן עבור חזיתות של מבנים ובכך לשפר פלאים ואף לחדש את נראות המבנה. כמו כן, באמצעות ציפויי אבן ניתן לא רק להתאים את מראה הבניין המיושן לסביבה שמקיפה אותו, אלא באופן שכזה גם ניתן ליהנות ממגוון יתרונות נוספים שחומר האבן מחזיק בהם. במה מדובר? ובכן באמצעות ציפויי אבן ניתן להפיק בידוד חשוב – הן מפני טמפרטורות קיצוניות והן מפני רטיבות ואף מפני רעשים. אי לכך לא מעט מבנים אשר סובלים מבעיית רטיבות, מבידוד תרמי לקוי ואף שמצויים באזורים רועשים במיוחד, בוחרים ליהנות משורת היתרונות שחיפוי באמצעות אבן מציע.


חיפוי באבן

נראות מרשימה ומבטיחה

גם אתם מבקשים ליהנות משירותי חיפוי אבן איכותיים ומבטיחים עבור המבנה? גם אתם מבקשים להבטיח איכות לצד נראות מרשימה? גם אתם מבקשים עבודה מבטיחה לצד בטיחות מרבית עבור עובדי החברה? ובכן גם אתם מוזמנים ליהנות משירותי חברת "קבוצת חי מבראשית". עבור מי שטרם מכיר, נציין שחברת "קבוצת חי מבראשית" בקיאה בכול הנוגע לשיפוץ וחידוש מבנים – הן עבור שירותים חיצוניים והן עבור שירותים פנימיים.

החזית מדברת בעד עצמה

יש מקרים בהם מומלץ לשלב בין חיפוי אבן לבין צביעה מחדש. יש מקרים בהם מוטב לשלב בין החיפוי לבין עבודה מקדימה (כגון טיפול בסדקים קיימים) ויש מקרים בהם יש לבחון איזו סוג אבן הכי נכון עבור השיפוץ, ולו על מנת להבטיח היענות לכלל דרישות הלקוח לצד יישור קו עם הייעוץ המקצועי של מהנדסי החברה. אי לכך טוב לדעת שחברת "קבוצת חי מבראשית" אינה רק מתמחה במגוון שירותי שיפוץ ושיקום מבנים, אלא בין היתר היא גם מחזיקה אנשי מקצוע חשובים ביותר – כגון קונסטרוקטורים ומהנדסים. מכאן שניתן גם להתייעץ עמה וגם ליישם בעזרתה את המסקנות המתבקשות. גם אתם מבקשים לצאת מרוצים? צרו קשר וקבלו פרטים נוספים.

מובילים בתחום

מדוע עד היום לא מעט לקוחות מרוצים נעזרו בשירותי החברה? כיוון שבין היתר החברה יודעת להציע שירותי סנפלינג, החברה יודעת להציע שירותים משלימים, החברה יודעת לבחון את כלל מצב הבניין והחברה אינה מתפשרת על איכות, בטיחות ושביעות רצון מלאה.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302