פיתוח מבנים

פיתוח מבנים​

ביטול וטיפול בצו מבנים מסוכנים מול העירייה

פיתוח מבנים

עבודות פיתוח עבור מבנים קיימים הן חשובות ביותר על מנת לחזק את המבנים מפני נזקים, מפני רעידות אדמה, למנוע התפוררות של השכבה החיצונית אשר עשויה להוביל לפגיעה בעוברים ושבים, להזניק את ערך הבניין בעיני רוכשים פוטנציאליים, לעצור ולטפל במחדלים באיכות הבניה וכדומה. אי לכך טוב לדעת שישנה חברת פיתוח איכותית, מנוסה ומאוד מקצועית – חברת "קבוצת חי מבראשית"!

פיתוח מבנים
פיתוח מבנים בגובה

יכולות מקיפות

חברת "קבוצת חי מבראשית" עוסקת באופן מקצועי בכל מה שנוגע לחידוש ושיפוץ מבנים שנבנו לפני עשורים, תוך התאמתם למרחב המודרני, מתוך מטרה לחדש מבנים כך שימשיכו להיות אטרקטיביים וחזקים לאורך שנים ולצד היכולת לבצע עבודה יסודית עבור כל צורך שנוגע לחיזוק ושיפוץ המבנה.

הכוונה מקצועית

חשוב להבין שלא מעט מבנים מהווים סכנה בטיחותית, או לכל הפחות אינם מיישרים קו עם הסביבה. אי לכך חשוב ביותר ליישר קו – אם מטעמים עיצוביים ואם מטעים פונקציונליים. אם אתם מבקשים דעה מקצועית, בחינה מושכלת ובאופן כללי לשמוע מהן האופציות שעומדות לפניכם לצד עלויות – אתם מוזמנים לפנות עוד היום אלינו ולקבל פרטים נוספים. כיצד? פשוט חייגו 052-7093903.

עבודה בגובה

חשוב להבין שכאשר מדובר במלאכת פיתוח מבנים, הרי שהצורך לא פעם מוביל לכך שהעבודה עצמה תתבצע בין שמיים לקרקע, ועל כן נדרשת לא רק חברת פיתוח רגילה, אלא חברת פיתוח שיודעת לספק שירותי סנפלינג מתקדמים, וזאת על מנת להגיע לכל מיקום רצוי ביתר קלות. אי לכך טוב לדעת שלרשות חברת "קבוצת חי מבראשית" עומדים אנשי מקצוע איכותיים שבין היתר מחזיקים באישור ובהסמכה לבצע עבודות סנפלינג.

לקוחות מרוצים לא טועים
עד כה חברת "קבוצת חי מבראשית" זכתה לשרת לא מעט לקוחות מרוצים, בין אם מדובר בחברות לאחזקת מבנים, חברות בנייה, לקוחות פרטים ואף וועדי בתים. מכאן שאם גם אתם מבקשים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים ואם גם אתם מבקשים מראש לצאת מרוצים –  הרי שאתם כבר יודעים לאן לפנות!

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302