שיפוץ על פיגומים​

פיגום תלוי ופיגום רצפתי

שיפוץ על פיגומים

לא פעם מתעורר הצורך לבצע שיפוץ על פיגומים ולו כי מיקום הבעיה גבוה ועל כן אין ברירה. אי לכך, טוב לדעת שעבור מקרים בהם מיקום הבעיה ממוקם גבוה ואילו דרכי הגישה בעייתיים, הרי שניתן למצוא מענה חלופי לבניית פיגומים, והוא הזמנת מנוף או טיפול בבעיה באמצעות אנשי מקצוע אשר מבצעים סנפלינג. מכאן שאם גם אתם בימים אלו מבינים שטיפול בבעיה מצריך שיפוץ על פיגומים, טוב להכיר את חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידש מבנים", וזאת כי מדובר בחברה שראשית כל מתמחה בתחום השיפוצים החיצוני של מעטפת הבניין ושנית כיוון שמדובר בחברה אשר יודעת להעניק כל סוג של מענה רצוי (בין היתר שירותי סנפלינג, שירותי מנוף, או פיגומים), וזאת בהתאם לסיטואציה ולשיקולי בטיחות.


צביעת בניין בעזרת פיגום תלוי

צביעת בניין באמצעות פיגום תלוי

אלו עבודות באמצעות שיפוץ על פיגומים ניתן לבצע באמצעות החברה המובילה בתחום? ובכן, מדובר בשורה ארוכה של שירותים מהם נהנים לא מעט מוסדות מוכרים לצד עסקים פרטיים. בין היתר מדובר בעבודת ריצוף, התקנת שלטים, הידוק והחלפת אבנים, עבודות גמר עבור המעטפת, איטום  ושיקום של בטון וסדקים ועוד, כאשר כל עבודה מבוצעת לצד איכות מרבית ודגשי ביטחון ללא פשרות, כאשר גם בטיחות העובדים והדיירים נלקחים בחשבון בכול צעד בדרך, ועל כן החברה מקפידה הקפדה יתרה על כלל נהלי הבטיחות בהסתמך על התקנים הרבים, כך שניתן לדעת שכאשר נעזרים בעובדי החברה, נעזרים בעובדים שעברו הכשרה ייעודית, צברו וותק רב וקיבלו את מיטב הציוד –  הן עבור שיפוץ איכותי והן עבור שמירה על כללי הבטיחות.

השמיים הם הגבול

אם גם אתם מבקשים להנות מעבודה בגובה אשר מתבצעת ללא פשרות, אם גם אתם מבקשים לחבור לחברה אשר עובדת בשיתוף וליווי מהנדסים ואם גם אתם מבקשים לפתור בעיה מסוימת ולדעת שאתם והבניין מוגנים ומקבלים את הטיפול הטוב ביותר לצד השיטות והחומרים החדישים ביותר, הרי שגם אתם מוזמנים ליצור קשר ראשוני ולקבל פרטים נוספים, בין אם מדובר בשיפוץ מבנים ישנים תוך התאמתם לנוף המשתנה ובין אם מדובר בחידוש מבנים עבור חיזוק עמידות לאורך שנים.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302