טיפול בסדקים​

להעזר תמיד במהנדס בניין

טיפול בסדקים​

כאשר מופיעים בבניין סדקים, יש לבחון באופן מקצועי במה בדיוק מדובר, כי לא פעם הסדק הנו חיצוני, אך הנזק המשמעותי נסתר מהעין. אי לכך חשוב ביותר לא לעבור לסדר היום, אלא להיעזר במהנדס בניין מקצועי, ולו על מנת לחזור לחיות בשקט ובביטחון. כמו כן, גם אם רק מדובר בסדק חיצוני שכל מגרעתו הינה אסתטית, טוב לדעת שניתן לטפל בכך ואף ראוי לעשות זאת, ולו כי לא פעם מראה של סדקים מהווים התחלה של התפוררות המעטה החיצוני ומראה שכזה כלל אינו נעים, לא בהיבט החזותי ולא בהיבט הכלכלי, כלומר הוא עשוי לפגוע ישירות בערך הדירה כאשר זו מוצעת למכירה.

סדק בקיר חיצוני
קיר עם סדקים

טיפול בסדקים – יש מענה מקצועי

לאור כל זאת, טוב להכיר את חברת "קבוצת חי מבראשית" – חברה אשר בקיאה באופן מקצועי, מנוסה ואידיאלי בכל הנוגע לתחום שיפוצי מבנים, כאשר בין היתר היא מעניקה שלל עבודת גובה, באמצעות ציוד ייעודי וצוות מקצועי אשר מחזיק ברישיון סנפלינג.

איכות ללא תחרות

נציין שחברת "קבוצת חי מבראשית" עוסקת באופן מקצועי ונרחב בכל מה שנוגע לאחזקת מבנים, איטום ושיקום סדקים, עבודת גמר של המעטפת החיצונית, ניקוי חלונות, החלפת אבנים, התקנת שלטים במקומות גבוהים, הרחקת יונים וכדומה, ועל כן לא מעט מוסדות לצד וועדי בתים, חברות אחזקה ועסקים פרטיים עובדים עמה באופן שוטף, החברה שמה לנגד עיניה את בטיחות הלקוח ואת איכות התוצאה, וכל זאת לצד איכות ללא תחרות ושקיפות מלאה.

טיפול בסדקים – ציוד ושירות משלים

כיוון שלא פעם טיפול בסדקים מצריך עבודת גובה, טוב לדעת שלרשות החברה היכולת להקים בכל מקום פיגומים (גם פיגום תלוי וגם ריצפתי), להרים סולמות, להביא מנופים וכמובן לבצע שירותי סנפלינג, כך שגם אם מדובר במיקום בעייתי, מראש ניתן לסמוך על החברה שהיא כבר תדע להעניק את השירות המושכל, הבטוח והאיכותי ביותר עבור כל צורך. אי לכך, אם גם לכם יש סדקים בבניין, פנימיים או חיצוניים, ואתם מבקשים בחינה מקצועית לצד מענה יעיל ומבטיח, הרי שהתשובה מולכם. צרו קשר עוד היום והמהנדסים המובילים של החברה ייבחנו עבורכם את הסיטואציה ויעלו מגוון פתרונות אפשריים.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302