שליכט אקרילי​

טקסטורה מרהיבה ושכבת הגנה מפני רטיבות

שליכט אקרילי

כיום לא מעט בתים פרטיים לצד מבני מגורים ומבנים ציבוריים מבקשים לחדש את מראה החזות הפנימית, להפוך אותה ליותר עדכנית, מעוצבת ובאופן כללי ליותר מרשימה ואף עמידה. עם זאת, ידוע כיצד כל סדק מזערי בקיר חלק עשוי לפגום בכלל המראה, ועל כן טוב להכיר אופציה חלופית לצבע הרגיל, אופציה של שליכט אקרילי אשר מחזיק במגוון יתרונות ייחודיים עבור שיפוץ הפנים של מגוון מבנים – טוב להכיר שליכט אקרילי!


חידוש מבנים

בין שליכט לטיח

רבים עשויים לתהות מה ההבדל בין שליכט צבעוני לבין טיח צבעוני, ועל כן נבהיר שטיח רק מהווה שכבת ביניים אשר מחברת בין מצע הקיר לשכבה החיצונית, ואילו שליכט מהווה את השכבה החיצונית, ועל כן הוא משמש בעיקר לגימור עיצובי. אך אין לטעות שחשיבות של השליכט היא בתכונותיו העיצוביות בלבד, הוא מהווה גם שכבת הגנה חשובה ביותר, בעיקר מפני רטיבות. מכאן כאשר בוחרים לעשות שימוש בשליכט אקרילי זוכים הן למראה אידאלי והן להגנה מפני סדקים זעירים. שליכט אקרילי ניתן למצוא במגוון רחב של גוונים וטקסטורות – עבור התאמה אידאלית לצרכים של כל לקוח ולקוח.

להפיק את המרב

אתם מבקשים ליהנות מהתכונות הייחודיות שיש לשליכט האקרילי? אתם מבקשים שיפוץ מבנה מקצועי לצד היכולת להתאימו לחזון העיצובי? אתם מעוניינים בעבודה יסודית שמוענקת בידי מומחים מובילים ובעלי ניסיון רב בתחום השיפוצים? ובכן, אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "קבוצת חי מבראשית" – חברה אשר מתמחה בכל מה שנוגע לשיפוץ וחידוש מבנים, ועל כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים.

שירות מקיף

מכאן שאם המבנה שלכם כבר אינו מתאים לנוף שעם השנים עשה מספר צעדים קדימה, ואתם מבקשים לדעת מראש שהעבודה תהיה איכותית, היחס יהיה נעים, לוחות הזמנים יכובדו ושבנוסף תזכו ליהנות מייעוץ מקצועי שמתייחס למגוון עבודות שיפוץ מקיפות עבור חיזוק מבנים והארכת חיי המבנה לאורך שנים – הרי כל שעליכם לעשות הנו פשוט מאוד, לפנות אל חברת "קבוצת חי מבראשית" וליהנות מהידיעה שאתם בידיים טובות.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302