שליכט צבעוני אחרי

שליכט צבעוני​

מראה מודרני עכשווי

שליכט צבעוני

השימוש בשליכט צבעוני הוא פתרון נפוץ בימינו, וזאת בשל השילוב מוצלח בין האיכות הגבוהה לבין הטקסטורה הייחודית. כמו כן, השימוש בשליכט צבעוני מאפשר ליצור הן מראה מודרני עכשווי והן מראה כפרי פסטורלי, הכל שאלה של גוון וגימורים משלימים. בנוסף, בזמן שצבע רגיל עשוי להיות מושפע מכל סדק, הרי ששליכט הרבה יותר עמיד, ועל כן מבנים רבים אשר צבועים בשליכט הינם בעלי חיפוי הרבה יותר יעיל לאורך זמן, לצד הנראות שלא משתנה במיוחד גם לאחר תקופה ארוכה.

שליכט צבעוני בבניין

יתרונות השליכט

אין לטעות שכל עבודה עם שליכט צבעוני תניב את אותן תוצאות וזאת כי יש צורך ביד מקצועית ומנוסה על מנת לבחור את איכות הדבק המקשר, לבחור נכונה את סוג השליכט בהתאם לנתוני הסביבה, בחינת היחסים וכדומה. כאשר העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר, הרי שעל הדרך ניתן ליהנות ממראה מרשים ביותר וממספר יתרונות פרקטיים חשובים – כגון שכבת הגנה מפני חום כבד וחשיפה ממושכת לשמש ורטיבות, וזאת כי השליכט מסייע במניעת חלחול של מים ובנוסף הוא חומר נושם, כך שפעולת האידוי הרבה יותר אפקטיבית – עובדה שמונעת שחיקה מיותרת.

מקצועיות נטו

אם גם אתם מבקשים לחדש את מראה הבניין ובו בזמן לדעת שהתוצאה תחזיק מעמד לפחות עשר שנים קדימה מבלי שיעלה הצורך בחידוש, ואם גם אתם מבקשים להגן על הבניין מפני רטיבות וחום קיצוני – הרי שאתם מוזמנים להכיר את קבוצת חי מבראשית" אשר מתמחה בכל הנוגע לחידוש מבנים – הן מבחינת חידוש עירוני וחזותי והן מבחינת חיזוק התשתיות. כאשר פונים אל חברת "קבוצת חי מבראשית" ניתן לדעת לא רק שהשליכט הצבעוני יחזיר את ההוד וההדר שעם השנים אבדו למבנה, אלא גם ניתן לדעת שעל הדרך עין מקצועית תבחן מגוון משתנים נוספים אשר נוגעים לבטיחות המבנה, ושהשירות יעשה על הצד הטוב ביותר, מתוך שאיפה לצמצם נזקים – ומכאן גם עלויות עתידיות.

להיות בידיים טובות

מה נותר? לבחור את הגוון הרצוי (או להיעזר ביועצי החברה), לבחון צרכים נוספים עבור חיזוק המבנה ולהתחיל ליהנות מהידיעה שאתם בידיים טובות, מקצועיות הדואגות לטובת הדייר.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302