זיפות גגות

זיפות גגות​

שיטת  זיפות ושיטת הנחת יריעות ביטומניות

זיפות גגות

בין אם מדובר בשיטת  זיפות גגות היותר ישנה ובין אם מדובר בשיטת הנחת יריעות ביטומניות – טוב לדעת שמלאכה מעין זו דורשת בעלי מקצוע מנוסים, אמינים ומקצועיים, ולו על מנת לשמור גם על הגג שלכם יבש לאורך זמן ומכאן שעל מנת לשמור על המבנה שלכם תקין ויציב ללא תופעות לוואי לא רצויות – כגון רטיבות שמובילה ללא מעט צרות. אי לכך טוב להכיר את חברת "קבוצת חי מבראשית" אשר מתמחה בשלל עבודות גובה, בעובדות שיקום, בשיפוץ ושימור של מבנים, וזאת לצד יכולות לבצע שלל עבודות רצויות וחשובת נוספות, כגון עיבוי עמודים וטיפול בסדקים ואף בהתאמת חזית המבנה לנראות המתחדשת של כלל האזור.


יריעות זפת בגג

בחינה מקדימה

חשוב לדעת שלצד השיטה החדישה, עדיין לעבודת זיפות גגות יש מקום של כבוד, ולו בשל התוצאות האיכותיות, אך פה יש לשים לב שאכן העבודה יסודית – ממש כפי שחברת "קבוצת חי מבראשית" יודעת להציע. עוד נוסיף ונדייק ששיטה זו בעיקר איכותית עבור גגות משותפים, ולו כי השיטה מאפשרת להגיע לכל נקודה רצויה, ואך שיטה זו יעילה עבור שיפוץ עבודה קודמת, כלומר כאשר מבקשים לתקן את השכבה הישנה באמצעות שכבה חדשה וכמובן שגם המחיר הרבה יותר אטרקטיבי מהמחיר של היריעות.

אודות שלבי העבודה המקצועית

אי לכך, אך גם אתם מבקשים עבודת איכות בכול הנוגע למלאכת זיפות גגות, טוב לדעת שחברת "קבוצת חי מבראשית" מתמחה גם בכך. מבקשים לשמוע על סדר הפעולות? ובכן לאחר שבוחנים את המצב בעין מקצועית ומכינים תוכנית עבודה, מכינים את המשטח עבור זיפות, בוחנים שיפועים, מאתרים נקבים ואף בוחנים את עמידות הרולקות הקיימות שבצדי הגג. לאחר מכן יש לחמם את הזפת ואת החומר המוכן יש להעלות לגג, לשפוך ולמשוך בתנועות חלקות. לאחר מכן מפזרים על המשטח המשוח חול ולבסוף מתחילים בתהליך ההלבנה.

איכות ובטיחות

לאור כל זאת ניתן להבין מדוע מלאכה מעין זו דורשת אנשי מקצוע מנוסים באופן ספציפי בתחום, אנשים שיודעים לייעל עבודה אשר נעשית במקומות גבוהים ואף שלרגע אינה מתפשרת בכול הנוגע לבטיחות, אחריות ואיכות התוצאה.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302