מרזב סתום

החלפת מרזבים​

מניעת הרס מיותר של המבנה

החלפת מרזבים

בחורף מרזב מהווה דבר נהדר וחשוב ביותר, אך על מנת באמת ליהנות ממנו כהלכה, יש לוודא שהוא אכן תקין, מותקן כהלכה, אינו סתום, אינו חלוד וכדומה. כל זה על מנת לוודא שהגג לא יגיע למצב של הצפה, מה שעשוי להוביל לרטיבות פנימית במבנה, להרס הצמחייה ואף להרס משמעותי של יסודות הבית. אי לכך הכי נכון לוודא שהמרזב תקין עוד בימי הקץ.

מרזבים מובילי מים
החלפת מרזב

מתקדמים!

לצד העובדה שכיום המרזבים הרבה יותר מתקדמים מהמרזבים שהיו לפני עשור, וזאת כי הם עשויים מחומרים הרבה יותר עמידים כגון פלסטיק, נחושת ופח מגולוון, הרי שעדיין יש להיות עם יד הדופק. לא פעם אין זה מספיק לתקן את המצב הקיים, לעיתים יש להחליף את המרזב כדי להבטיח תפקוד תקין לכמה שנים קדימה.

מספר דגשים, חברה אחת.

כיום כאשר מתקינים מרזב, יש לקחת בחשבון שהחומרים מתאימים, שההתקנה איכותית, שהצבע מתאים לחזות של כלל המבנה, שהמחיר ממוצע וכדומה. כמו כן, בזמן שמתקינים מרזב, יש לנצל את ההזדמנות ולבחון את כלל האזור, למשל את מצב הרעפים, החיפוי של הקיר החיצוני וכדומה. כמו כן, כיוון שמדובר בעבודת גובה, יש לקחת בחשבון שלא כל חברה יודעת להעניק שירות בכל מיקום, ועל כן ראוי להכיר את החברה המובילה בכל מה שנוגע לשיפוץ מבנים, חידוש מבנים וביצוע עבודה איכותית ויסודית עבור כל מה שנוגע לשיפוצים, ושבין היתר היא מחזיקה בצוות שיודע לבצע מגוון עבודות בגובה באמצעות שירותי מנוף או סנפלינג – את חברת "קבוצת חי מבראשית"!

יעילות, מקצועיות ובטיחות

כיוון שחברת "קבוצת חי מבראשית" מתמחה בכלל עבודת השיפוץ והעבודות שנעשות בגובה, טוב לדעת שמדובר בחברה שמבטיחה תוצאות מרשימות ואיכותיות ביותר, כי היא מקפידה על בטיחות תושבי המבנה, בטיחות העובדים, איכות החומרים, יעילות האמצעים, שימוש בחומרים הטובים ביותר שקיימים בשוק, אמינות ושקיפות מלאה. בנוסף, החברה בעלת ניסיון עשיר עבור כל מה שנוגע לעבודות שיקום, שיפוץ ותמיכה ובין היתר מתמחה במלאכת החלפת מרזבים. מכאן שאם גם אתם מבקשים להכין את המבנה לחורף ואם גם אתם מבקשים מראש לצאת מרוצים – חברת "קבוצת חי מבראשית" תשמח לעמוד גם לרשותכם.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302