עיבוי עמודים

עיבוי עמודים​

עיבוי עמודים

מלאכת עיבוי עמודים הינה מלאכה אשר מצריכה מקצועיות לצד הקפדה על בטיחות יתרה. יש להבין שמשימה מעין זו אינה פשוטה, וזאת כי יש לערב אנשי מקצוע, כגון קונסטרוקטור ומהנדס, על מנת שייבחנו את כלל הנתונים שבשטח ויאשרו את התכניות הרצויות עבור השיפוץ. כל זאת כיוון שהצורך בעיבוי עמודים אינו נובע מסיבה אסתטית בלבד, אלא בעיקר עקב צרכים פרקטיים בטיחותיים.

חיזוק עמודים
חיזוק ועיבוי עמודי בניין

עיבוי עמודים – מקצועיות נטו

באופן כללי ניתן לומר מראש שעבודה מעין זו מצריכה שילוב של התקנת רגל מתכת, פירוק של הטיח והבטון הקיים והחלפה של חלקי ברזל מזוין שכבר אינם עמידים כי הם חלודים. כמו כן, לעיתים גם יש צורך לחפור עמוק מתחת לעמודים עצמם, וזאת על מנת לוודא מה מצב הבסיס, וזאת כי לא פעם גם שם מתגלה חלודה אשר מסכנת את כלל המבנה. אם בכך לא די, הרי שגם לרוב יש להתקין רשתות ברזל, ליצור תבניות ייעודיות, ליצור תערובת בטון איכותית ועוד. אי לכך ללא ספק מדובר בעבודה מורכבת אשר דורשת התמחות במגוון אספקטים, ואף היכרות מעמיקה עם כלל החומרים והחזקה של מגוון כלי עבודה ייעודיים.

ללא פשרות

לאור כל זאת ניתן להבין שמלאכת עיבוי עמודים הינה עבודה מורכבת ביותר שדורשת אנשי מקצוע ללא פשרות. מכאן שאם אתם זקוקים לשירות מעין זה, או רק מבקשים לבחון את הצורך בשירות, אתם מוזמנים להכיר וליהנות מהשירות המוביל של "קבוצת חי מבראשית"!

עבודות שיקום שיפוץ ושימור

חברת "קבוצת חי מבראשית" מתמחה בכל הנוגע לשיפוץ מבנים, חידוש מבנים וביצוע שלל עבודות שיקום, בין אם מדובר בהתאמה של החזות לנוף המתפתח, בחיזוק עמידות לאורך שנים, בהגברת הבטיחות או בביצוע עבודת שיפוץ עבור צרכים נוספים. כמו כן, כאשר חברת "קבוצת חי מבראשית" מתייצבת על מנת להעניק שירותי שיקום בטונים, היא בין היתר גם מקפידה על איטום סדקים, ניקוי קורוזיה וכדומה, כאשר בטיחות, אמינות ואיכות גבוהה עומדים לנגד עיניה לכל אורך הדרך. מכאן שניתן מראש לדעת שהתוצאה תהיה איכותית, בטיחותית ואתם תצאו מרוצים.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302