חידוש מעטפת בניין​

חידוש מעטפת בניין / צביעת מעטפת בניין

בפיגום תלוי או בסנפלינג

חידוש מעטפת בניין

בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של הבניין ובין אם רק מבקשים להזניק את ערך הדירות ועל כן בוחרים בשיפוץ יחסית מזערי אך שמוסיף הרבה ערך לכל דירה – הרי שטוב להכיר שבאמצעות חידוש מעטפת בניין או צביעת מעטפת בניין. ניתן להפוך מראה מיושן למראה הרבה יותר עדכני ומודרני, ניתן להפוך את הבניין ליותר יוקרתי ואף ניתן להעביר את המסר שהבניין שמור ומתוחזק כראוי. אי לכך לא מעט חברות אחזקה לצד וועדי בניינים מבקשים לצבוע מחדש את מעטפת הבניין, ועל כן ראוי ביותר להכיר את חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ" שמובילה בתחום.

צביעת בניין בעזרת פיגום תלוי

שירותי סנפלינג

חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ" מבצעת אינספור עבודות שיפוץ לחיזוק הבניין ועל כן עומדים לרשותה מגוון בעלי מקצוע אשר מחזיקים ברישיון לבצע סנפלינג. באופן שכזה ניתן להבטיח שניתן יהיה להגיע לכל נקודה באופן המהיר והמדויק ביותר ואף ניתן להבטיח שהעדר הפיגומים ישמרו על איכות חיי הדיירים.

יסודיות

כיצד מבצעים  צביעת מעטפת בניין? ובכן אין רק להסתפק באמצעי צביעה וצבע, אלא גם יש להוסיף לרשימה מגוון שירותים משלימים – כגון ניקוי מקדים של הקירות באמצעות לחץ מים, תיקוני טיח, התקנת סורגים ועוד, כאשר ישנה חשיבות יתרה לאיכות הצבע בו בוחרים, וזאת כי צבע איכותי יימנע את הצורך העתידי לצבוע מחדש, יהווה שכבת הגנה מפני נזקי מזג האוויר, יטשטש סדקים וכמובן יחזיק מעמד לאורך זמן –  בלי קילופים או גירודים, כך שהתוצאה תהיה יסודית ואיכותית.

איכות גבוהה - אינטרס משותף

לאור כל זאת ניתן לסמוך על חברת "א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע"מ" שהיא כבר תדע להתאים עבורכם את סוג הצבע המתאים ביותר, את הגוון הנכון ביותר ותעניק את השירות באופן מקצועי, מקיף ואדיב, וזאת כי מדובר באינטרס משותף – כי לקוחות מרוצים הם לקוחות שממליצים.

 

מבקשים פרטים נוספים?

גם אתם מבקשים לשמוע באיזה צבע מומלץ לצבוע את מעטפת הבניין שלכם? גם אתם מבקשים שירות מהיר, יעיל ואיכותי? גם אתם מבקשים להתנהל לצד צוות שעושה סנפלינג ועובד אך ורק עם החומרים המתקדמים ביותר? אז אתם מוזמנים להרים טלפון עוד היום למספר 052-7093903 לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישה.

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302