שיפוץ בניין – הסרת צו מבנה מסוכן

 

שיפוץ בניין – הסרת צו מבנה מסוכן

המבנה שלכם כבר מאבד מהצורה שלו, הקירות מתקלפים, העמודים כבר לא כל כך עבים ובקיצור אבד עליו הכלח. אלו רק מעט פרמטרים מתוך רשימה של פגמים המובילים לקבלת צו מבנה מסוכן. על כל מבנה רעוע לעבור שיפוץ, זה כבר ידוע.

קיבלתם צו מבנה מסוכן? תשפצו היטב וכך לא תוכלו להתאכזב!

כאמור, המבנה קצת פגום וכנראה גם לא בטיחותי ולכן קיבלתם צו מבנה מסוכן. לבעיה הזו יש פתרון – יש לתכנן היטב ולשפץ בהתאם לכל הנחיה שקשורה בנושא ובכך להסיר את הצו שקיבלתם וגם לחדש סוף סוף את המבנה שלכם.

תהליכי השיפוץ

ישנם תהליכים וסדר במהלך שיפוץ המבנה; לאחר הסכמת רוב דיירי הבניין המשותף ניגשים למלאכת התכנון וההנדסה ומתכננים בקפידה לוחות זמנים, חומרים ושלבי עבודה.

כל הפעולות לאיטום כל הפינות של הבניין והמקומות המועדים לרטיבות, כולל גגות ומרפסות הוספת ברזל במידה הרצויה ויציקות בטון.

עבודה יסודית, מקצועית ומסודרת על פי לוח זמנים ושלבים. העבודה נבחנת אם כדאי לבצע את העבודות בגובה בסנפלינג או בעזרת פיגומים.

גמר מעטפת

לא מעט מבנים מבקשים להיראות במיטבם, ולו על מנת להיות מרשימים ואף על מנת להעלות את ערך הדירה הפרטית של כל דייר ודייר. אי לכך, לצד העובדה שחשוב ביותר לבחון את איכות היסודות, יש לקחת בחשבון שחשוב לא פחות לבחון את איכות הנראות הכללית, כאשר על מנת לבצע לא רק עבודה שטחית ועל מנת לדעת שהתוצאה תחזיק מעמד לאורך זמן – ראשית יש לבחון את איכות התשתית, על מנת למנוע מסדקים קיימים לפגום בכלל ההשקעה כעבור תקופה קצרה ועל כך אנו מקפידים.

אל תתנו לסדקים בקירות להתיש אתכם, בשביל זה אנחנו פה! א.מ חי מומחים בשיפוצים ובהסרת צו זה. לייעוץ ופרטים נוספים צרו איתנו קשר!

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
054-3098302